URODZINY W DOMU

Urządzasz urodziny Twojego dziecka w domu, ale nie wiesz jak ciekawie zorganizować czas gościom Jubilata w trakcie przyjęcia? Oddaj się w ręce specjalistów od dobrej zabawy. Z nami nuda nie ma żadnych szans!

Wybierz jeden ze scenariuszy przyjęcia:

Baśniowy Świat. Wspaniała podróż w świat bajek i baśni. Spotkamy tu postacie z naszych ulubionych bajek – Królewnę na Ziarnku Grochu, Kota w Butach, Czerwonego Kapturka… Urodziny jak z bajki!

Winnetou i Apacze. Witajcie w indiańskiej wiosce. „Bladym twarzom” wstęp wzbroniony. Tutaj królują Mali Indianie – poznasz ich po pomalowanych buziach i pióropuszach.

TOP-Trendy. Zapraszamy do kolorowego świata sław – znanych aktorów, piosenkarzy i artystów. Dzieci również przeobrażają się w gwiazdy – przebierają się, malujemy je i czeszemy. Na koniec imprezy dzieci robią pokaz na wybiegu przed rodzicami.

Piraci, marynarze, żeglarze. Ahoj, morska przygodo! Pełna przygód podróż przez Siedem Mórz i Oceanów. Pirackie skarby, bezludne wyspy, portowe tawerny i wiele innych atrakcji.

Nasza oferta obejmuje:

– 2 godziny wspaniałej zabawy, prowadzonej przez profesjonalnego animatora w przebraniu (zgodnie z wybranym scenariuszem)

–  elementy stroju dla Jubilata (zgodnie z wybranym scenariuszem)

– zaproszenia dla gości Jubilata (12 sztuk)

– mały upominek od Fabryki dla każdego dziecka

Koszt: 450 zł

Dodatkowe opłaty:

– dla grupy powyżej 15 dzieci dodatkowy animator: 100 zł

UWAGA: Rezerwację terminu prosimy robić z trzytygodniowym wyprzedzeniem.

Szczegółowy opis jak zamówić usługę znajdziesz w zakładce Jak zamówić.

Bardzo ważne jest, aby wybierając scenariusz określili Państwo wiek Jubilata oraz jego gości. Dzięki temu zabawy, gry i konkursy dostosujemy do wieku uczestników tak, aby były dla nich idealne i rozwijające.